Glamour fotografie - otázky, které mi ženy pokládají nejčastěji

15.07.2017

Každá žena umí být krásná. A zaslouží si, aby byla její krása zachycena tím nejlepším možným způsobem. Každá žena v sobě skrývá bohyni, která je svůdná, nespoutaná a zároveň křehká a něžná. Je v tom jen jeden háček, spousta žen to na sobě nedokáže spatřit. Glamour fotografování skvělý způsob, jak si zvýšit sebevědomí, cítit se krásná a sexy a zároveň udělat radost svému partnerovi nevšedním dárkem!

GLAMOUR FOTOGRAFOVÁNÍ JE DÁMSKÁ JÍZDA! JAK TO PROBÍHÁ?

Ano správně, u mě je glamour fotografování dámská jízda! Když přijdete do ateliéru, ujme se Vás vizážistka, která Vás učeše a nalíčí na Vaše přání u sklenky vína nebo šálku kávy a popravdě, dámy, kdy jste se naposledy nechaly takhle hýčkat v rukou profesionálů?

Se mnou si poté popovídáte o tom, co od focení očekáváte a jaké máte představy. Žena Vás ve Vašich představách a i nedokonalostech pochopí mnohem lépe než muž a celá komunikace je snadnější. V kolektivu žen se mnohem lépe uvolníte, což se projeví i na Vašich výsledných fotografiích a nakonec sama zjistíte, že si fotografování užíváte!

JSTE KRÁSNÁ, JSTE ŽENA!

"Jsem krásná, jsem svůdná - jsem žena!" jsou velmi silná slova a každá žena by si je měla říkat aspoň třikrát denně před svým zrcadlem. Ani nevíte, jak rychle to zvedá sebevědomí a jak půvabně se to odrazí na Vaší osobnosti! Každá žena je jedinečná a vášnivá bytost, která si zaslouží být zachycená v celé své kráse. 

CO KDYŽ NECHCI, ABY MÉ FOTOGRAFIE BYLY ZVEŘEJNĚNY NA INTERNET?

Většina žen se obává, že se jejich fotografie dostanou na sociální sítě, u mě nemusíte mít obavy, stačí se se mnou dopředu domluvit a Vaše fotografie budou jen pro Vaše oči, Vašeho partnera/manžela a nebo pro Vaše kamarádky. A to si pište, že budou všichni valit oči! :)

MOHU SI VYBRAT SAMA, JAKÉ FOTOGRAFIE BUDOU GRAFICKY UPRAVENÉ?

Ano, skutečně si sama zvolíte přesná čísla fotografií, které následně si budete chtít nechat vyretušovat a graficky zpracovat! Každá žena se vidí z jiného úhlu v jiném světle a pro mě jako fotografku je nejdůležitější Vaše maximální spokojenost a abyste se sama sobě na fotografiích líbila a připadala si krásná. Proto si sama zvolíte fotografie, na kterých se cítíte svůdně a půvabně.

ZA JAK DLOUHO BUDOU MÉ FOTOGRAFIE HOTOVÉ?

hned za jeden až dva dny ode dne fotografování obdržíte určitý počet forografií, který byl nafocen za celou dobu fotografování (ten závisí na druhu balíčku, který si zvolíte v sekci https://www.denisagrossova.cz/balicky-glamour/ ) a z nich si vyberete fotografie, které budete chtít nechat vyretušovat. V balíčku mini máte fotografie vyretušované do 5 pracovních dní, v balíčku basic do 8 pracovních dní a v balíčku exclusive do 12 pacovních dní.

PROČ SE PŘIJÍT NAFOTIT PRÁVĚ KE MNĚ?

  • zvýšíte si sebevědomí
  • budete si připadat krásná a sexy
  • potěšíte svého partnera originálním a nečekaným dárkem
  • užijete si i samotný průběh fotografování, i přes počáteční obavy
  • v ženském kolektivu se uvolníte a to se na výsledných fotkách projeví
  • fotí Vás žena, která rozumí Vašim představám mnohem lépe, než muž a usnadňuje to komunikaci
  • až uvidí vaše sexy fotky kamarádka, bude valit oči!
  • ateliéry, se kterými spolupracuji jsou hned na metru
  • máte skvělý důvod vyrazit na nákupy - boty na podpatku, podvazky, korzety i svůdné kloboučky, fantazii se meze nekladou
  • uděláte si radost